درباره ما

ما کی باشیم؟

درباره انتشارات شاولد

انتشارات کتاب شاوَلَد با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره پروانه ۱۵۸۵۳ از ابتدای سال ۱۴۰۰، هم‌‌اکنون مفتخر است که به نویسندگان، فرهیختگان و علاقمندان به فرهنگ و دانش که تمایل دارند آثار، تألیفات، ترجمه، پایان‌‌نامه و مطالب گردآوری شده خود را به کتاب تبدیل کنند، ارائه نماید. دانشجویان و اساتیدی که ترجمه، تألیف یا پایان‌‌نامه‌‌ای دارند می‌‌توانند از خدمات اخذ مجوز و چاپ نشر شاولد استفاده کنند. برخی از دانشجویان تمایل دارند حاصل پروژه خود را که در قالب تز یا رساله منتشر شده است به کتاب نیز تبدیل کنند و این انتشارات آماده ارائه خدمات کامل در این زمینه است. از سوی دیگر افرادی نیز که دنبال چاپ مجموعه اشعار، داستان، مطالب گردآوری شده، ترجمه یا تألیفات خود هستند می‌‌توانند از خدمات این انتشارات استفاده نمایند. بنابراین شما می‌‌توانید با هزینه‌‌ای کم به هدف خود که همانا داشتن یک کتاب معتبر و قابل استناد است، دست یابید. شعار انتشارات شاولد، “هر تفکر یک کتاب” است که در پی تبدیل هرگونه دارائی‌‌های فکری ذخیره شده در حافظه افراد و دست‌‌نوشته‌‌های باارزش به کتاب جهت جلوگیری از بلااستفاده ماندن آنهاست؛ چه بسا این کتاب گره از مشکلات گروهی باز نماید.

فعالیت انتشارات شاولد در زمینه چاپ و نشر کتاب شامل: تأیید محتوای کتاب توسط اساتید مجرب، تایپ تخصصی و متناسب با فرمت کتاب، اخذ شابک (ISBN)، ویرایش متن (برای کسانی که قصد تبدیل پایان‌‌نامه به کتاب دارند)، ویراستاری متن، صفحه‌‌آرائی کتاب، اخذ فیپا از کتابخانه ملی ایران، طراحی جلد، اخذ مجوز کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، لیتوگرافی دیجیتال، چاپ کتاب و تسلیم مجوز اعلام وصول می‌‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، می‌‌توانید از طریق فرم تماس با ما، در ارتباط باشید.

از دیگر برنامه‌‌های انتشارات شاولد، برگزاری دوره‌‌ها و کلاس‌‌های متنوع آموزشی با همکاری شتابدهنده شاولد و آموزشگاه نخبگان خلاق در زمینه تصویرگری، طراحی گرافیک، محتواسازی، سناریونویسی، صفحه‌‌آرائی و داستان‌‌نویسی است. بدین منظور علاقمندانی که در پی ارتقاء توانمندی‌‌های هنری و فنی خود هستند می‌‌توانند با مدیریت مجموعه شتابدهنده و یا انتشارات ارتباط برقرار نمایند. امید که بتوانیم قدم هرچند کوچکی در راستای اعتلای فرهنگ ادبی جامعه خود برداریم.

مجوز نشر

ما چیا داریم؟

خدمات ما

انتشارات شاولد جهت رفاه حال کلیه نویسندگان عزیز، خدمات چاپ کتاب از صفر تا صد را به شرح زیر انجام می‌‌دهد:

 • تبدیل پایان‌‌نامه به کتاب
 • چاپ کتاب در تیراژ محدود (حداقل ۱۰ نسخه جهت رزومه)
 • انجام کل فرایند کار کتاب در کمتر از دو ماه
 • اخذ شابک
 • اخذ فیپا
 • اخذ مجوز چاپ و نشر کتاب
 • پذیرش سفارش چاپ کتاب از سراسر ایران
 • امکان انجام کلیه فرایند چاپ و نشر کتاب بدون نیاز به حضور فیزیکی نویسندگان
 • تخفیف ویژه برای اعضای هیأت علمی، اساتید دانشگاه و دانشجویان
 • مشاوره رایگان.

انتشارات خوب

چرا حالا ما؟

چرا انتشارات شاولد؟

 • چون این انتشارات جهت رفاه حال نویسندگان، هر نوع کتاب (علمی، رمان، تاریخی، شعر و …)، چاپ در تیراژ محدود (۱۰ تا ۲۰۰ نسخه) را نیز در دستور کار خود قرار داده است. لازم به ذکر است که در چاپ تعداد محدود، کلیه مراحل چاپ و نشر کتاب طی خواهد شد؛ اما در نهایت تعداد کتاب‌‌های چاپ شده جهت کاهش هزینه‌‌های نویسندگان محدود چاپ می‌‌شود.
 • چون ترتیبی اتخاذ کرده که دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل یا استفاده از مدرک تحصیلی خود را دارند، یا دانشجویانی که قصد شرکت در آزمون دکتری دارند، یا افرادی که قصد شرکت در آزمون‌‌های جذب هیأت علمی دارند، بتوانند تز، رساله و یا پروژه خود را تبدیل به کتاب نمایند. انتشارات شاولد آمادگی دارد با همکاری اساتید خود بهترین راه ممکن برای داشتن کتاب را به شما معرفی نماید و در این راه تا گام آخر با شما همراه باشد.
 • چون بستری را فراهم کرده تا نویسندگان جوان و گمنامی که فکر می‌‌کنند کتاب آنها می‌‌تواند مورد استقبال بازار باشد و به سطح فروش خوبی در کتاب‌‌فروشی‌‌ها دست یابد، و همچنین آن دسته از نویسندگان کهنه‌‌کاری که در زمینه‌‌های مختلف دارای تألیفات مشهور و قدرتمندی باشند، بتوانند در چاپ کتاب خود، سرمایه‌‌گذار (اسپانسر) جذب نمایند.

چاپ سریع کتاب