چاپ تیراژ محدود
چاپ کتاب در تیراژ محدود

انتشارات شاولد در خدمت آن دسته از دانشجویان، مترجمان و افرادی است که قصد چاپ کتاب با تیراژ پایین و کم را دارند. بسیاری از دانشجویان، هنرمندان و مترجمان به دلایل مختلفی متمایل به چاپ کتاب با تیراژ پایین هستند که در انتشارات شاولد این خدمت ارائه می‌‌شود. برای مثال دانشجویانی که توانسته‌‌اند اثر علمی و دانشگاهی فاخری را گردآوری و تألیف نمایند، اغلب به خاطر کمبودهای مالی نمی‌‌توانند آنها را به چاپ برسانند و دسترنج علمی آنها احتمال دارد به خاطر عدم چاپ مورد سوءاستفاده قرار گیرد. از سوی دیگر بسیاری از دانشجویان بر حسب نیازهای خود، برای مصاحبه‌‌های علمی از جمله مصاحبه گزینش هیأت علمی و مصاحبه پذیرش دوره دکتری قصد چاپ کتاب دارند ولی معمولاً زمان زیادی ندارند و می‌‌بایست در مدت کوتاهی فعالیت‌‌های مربوط به چاپ کتاب انجام شود. همچنین بسیاری از افراد قصد چاپ دست‌‌نوشته‌‌ها و اشعار و داستان‌‌های خود را دارند و می‌‌خواهند در قدم اول با تیراژ پایینی کار را به انجام برسانند. کتاب با تیراژ کم مزیت‌‌های اقتصادی نیز دارد. برای مثال، چاپ کتاب با تیراژ پایین می‌‌تواند برای افرادی که نمی‌‌توانند پیش‌‌بینی خاصی از موفقیت اثر علمی خود انجام دهند بسیار مناسب است. زیرا احتمال دارد نویسنده کتاب خود را با تیراژ بالایی چاپ نماید و چون اولین تجربه نویسندگی را سپری می‌‌کند، کتاب نتواند توجه و استقبال مورد انتظار را کسب نماید و سبب زیان شود.

این انتشارات جهت رفاه حال نویسندگان، هر نوع کتاب (علمی، رمان، تاریخی، شعر و …)، چاپ در تیراژ محدود (۱۰ تا ۲۰۰ نسخه) را نیز در دستور کار خود قرار داده است. لازم به ذکر است که در چاپ تعداد محدود، کلیه مراحل چاپ و نشر کتاب طی خواهد شد؛ اما در نهایت تعداد کتاب‌‌های چاپ شده جهت کاهش هزینه‌‌های نویسندگان محدود چاپ می‌‌شود.

دلایل و مزایای استفاده از چاپ در تیراژ محدود به شرح زیر می‌‌باشد:

  • مقرون به صرفه بودن از نظر زمان
  • مقرون به صرفه بودن از نظر هزینه
  • سنجش میزان استقبال از کتاب
  • ارزشیابی بازار
  • برطرف کردن ایرادات احتمالی با حداقل هزینه چاپ فوری کتاب.

چاپ دیجیتال

اگر نیاز به مشاوره ندارید و با فرایند اخذ مجوز نشر و چاپ کتاب آشنایی قبلی دارید، کافیست سفارش خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید تا مراحل انجام کار شما آغاز شود. همکاران ما گام به گام طبق قرارداد تنظیم شده در کنار شما خواهند بود تا چاپ کتاب شما کامل شده و در تعداد درخواستی به دست شما برسد.