سؤالات عمومی

هر کتاب منتشر شده از سوی انتشارات شاولد روی سایت سازمان اسناد و کتابخانه‌‌های ملی جمهوری اسلامی ایران به نشانی (http://opac.nlai.ir) قرار داده شده است که می‌‌توانید از طریق جستجوی عمومی یا جستجوی پیشرفته اقدام به بررسی کتاب مورد نظر خود کنید.

انتشارات شاولد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ساماندهی می‌‌باشد که با خیال راحت می‌‌توانید خرید خود را انجام دهید.

چاپ کتاب دارای شرایط اولیه می‌‌باشد، از طریق فرم تماس با ما، جهت راهنمای‌‌های بیشتر با ما در ارتباط باشید.

بله. شما می‌‌توانید با شماره تلفن‌‌های قید شده در منوی تماس با ما ارتباط گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

آماده‌‌سازی محتوای کتاب، آماده‌‌سازی اولیه کتاب، دریافت شابک، دریافت فیپا، دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، چاپ و صحافی، ارسال کتاب به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اخذ گواهی اعلام وصول.

ارسال کتاب از طریق پست انجام شده و بسته به شرایط کاری اداره پست و منطقه‌‌ای که قرار دارید امکان دارد بین ۲ الی ۵ روز طول بکشد.

در صورت نیاز برای دریافت پشتیبان در خریدهای خود می‌‌توانید با مراجعه به بخش تماس با ما ارتباط بگیرید.

در صورتیکه پاسخ سؤال خود را در بین سؤالات فوق پیدا نکردید، از طریق فرم تماس اعلام نمایید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام نمایید. همچنین می‌‌توانید بصورت تلفنی نیز با کارشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت نمایید. باتشکر از حسن انتخاب شما

سؤالات تخصصی

در انتشارات تمهیداتی اندیشیده شده است که بر روی کتب افرادی که حداقل معیارهای مدنظر انتشارات را برآورده می‌‌سازد، طبق الگوی خاصی، سرمایه‌‌گذاری شود. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

برای نوشتن کتاب ابتدا باید ایده اصلی داشته باشید؛ اتفاقات جالب یا خاطراتی که از زمان و پیرامون‌‌تان دارید. بعد باید آن را مکتوب کرده و کاراکترهای داستان را رفته رفته بدان اضافه کنید. سپس برای هر کدام از صحنه‌‌ها و کاراکترها، سناریو و حوادثی خلق کنید. طرح اولیه شما که آماده شد، حالا باید بر روی پردازش آن، به کمک اهل فن، بتوانید اولین کتاب خود را منتشر کنید. می‌‌توانید با مراجعه به منوی آموزش، مطالبی را در این باب ملاحظه کنید.

بله. انتشارات شاولد دوره‌‌های منظمی در باب آموزش نویسندگی برگزار می‌‌کند و در پایان هر دوره نیز، از هر نویسنده طبق شرایطی یک داستان را به رایگان چاپ می‌‌کند. این کتاب که بصورت “جمعی از نویسندگان” چاپ و منتشر می‌‌شود، هم باعث صرفه‌‌جویی در هزینه‌‌های نویسندگان تازه‌‌کار می‌‌شود و هم اعتماد به نفس و نقطه شروع خوبی به آنها می‌‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر، با ما در تماس باشید.

بله. انتشارات شاولد محدودیتی در این زمینه ندارد. از آنجا که کلیه اقدامات از تایپ تا چاپ کتاب توسط انتشارات شاولد انجام می‌‌پذیرد، در صورت تمایل می‌‌توانید آثار خود را جهت چاپ به این مجموعه ارسال کنید. تمامی قراردادهای ضروری و مدارک لازم که نیاز است نسخه فیزیکی به انتشارات تحویل داده شود، پست شده و نیاز به حضور فیزیکی نویسنده در انتشارات نیست.

بله. تغییر انتشارات، توسط فرمی که از انتشارات مبدأ گرفته می‌‌شود، امکان‌‌پذیر است و طبق قانون، شماره شابک جدیدی به کتاب شما در انتشارات شاولد، اختصاص می‌‌یابد.

بله. در مجموعه انتشارات شاولد، تصویرگران مجربی مشغول به همکاری می‌‌باشند که رزومه کاری آنها و نمونه کتب تصویرگری شده توسط آنها، گویای کیفیت کاری مجموعه است. درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما، با ما در میان بگذارید.